GR News
GR News
GR News
Inauguracja TOYOTA GR CUP na Torze Poznań

 

Inauguracja TOYOTA GR CUP na Torze Poznań

Mocne otwarcie sezonu czeka miłośników sportowych aut marki Toyota! Już 30 kwietnia największy obiekt motorsportowy w Polsce - Tor Poznań będzie gościł 1. rundę TOYOTA GR CUP oraz imprezę GR ZLOT, czyli połączenie sportowej jazdy i motoryzacyjnego pikniku, które są otwarte dla wszystkich użytkowników samochodów Toyoty, w szczególności z serii GR i GRMN.

Jazda na torze dla każdego
W tym sezonie TOYOTA GAZOO Racing Polska, we współpracy z popularnymi cyklami zawodów typu track day - Inter Cars Tuning Race Day i Interia Drive Cup, postanowiła dać okazję do sportowego i bezpiecznego wykorzystania swoich aut przez miłośników sportowych aut marki, powołując TOYOTA GR CUP.

Fani sportowych aut Toyoty będą mogli spotkać się na torach wyścigowych i ścigać w specjalnie przygotowanym dla nich cyklu. Jest to nowa seria w kalendarzu imprez motorsportowych, podczas której kierowcy będą mogli dobrze się bawić i dowiedzieć, na co ich stać w ekstremalnych warunkach.

Wzorem popularnych wyścigowych serii z Wielkiej Brytanii, Włoch czy Francji, będzie można podziwiać rozmaite wyścigowe konstrukcje od mających już miano kultowych modeli z linii GR i GRMN, jak np. GR Yaris lub GR Supra, po bardzo popularne modele Toyoty, jak Aygo, Corolla, czy CH-R dla których została stworzona specjalna kategoria.

GR ZLOT czeka na sportowe TOYOTY
Tor Poznań czeka 30 kwietnia na wszystkich fanów sportowych aut Toyoty, którzy mogą wziąć udział w imprezie GR ZLOT.

Entuzjaści sportowych hot-hatchy, 2-drzwiowych coupe, gran turismo, czy po prostu usportowionych miejski hatchback-ów, będą mogli aktywnie spędzić czas w otoczeniu innych entuzjastów aut japońskiej marki i wymienić się z nimi doświadczeniami oraz podziwiać jazdę ich ulubionych modeli w idealnym dla nich wyścigowym otoczeniu.

Harmonogram 1. rundy TOYOTA GR CUP i imprezy GR ZLOT 2022
30 kwietnia 2022
6:00 - Otwarcie wydarzenia
7:45 - Odprawa dla uczestników
8:00 - Rozpoczęcie jazd treningowych i kwalifikacji
11:00 - Rozpoczęcie jazd pomiarowych
17:00 - Zakończenie jazd pomiarowych
17:20 - Rozdanie nagród
18:00 - Zakończenie wydarzenia

Więcej informacji:
www.raceday.pl