GR News
GR News
GR News
Zapraszamy na drugą edycję GR ZLOT 2023 - MotoPark Toruń 16 września

 

Zapraszamy na drugą edycję GR ZLOT 2023 - MotoPark Toruń 16 września

TOYOTA GAZOO Racing Polska wspólnie z Celica-Club Poland przygotowała dla fanów sportowych samochodów marki TOYOTA wyjątkową możliwość spotkania się na torze wyścigowym. Już 16 września na MotoPark Toruń będzie można podziwiać zarówno współczesne, jak i klasyczne sportowe modele Toyoty. Sportowy hot-hatch, 2-drzwiowe coupe, gran turismo, czy po prostu usportowiony miejski hatchback, te i pozostałe samochody marki Toyota spotkają się podczas drugiej edycji GR ZLOT-u.

Podczas wrześniowej edycji GR ZLOT-u dla uczestników dostępna będzie pełna asfaltowa wyścigowa nitka MotoParku Toruń o długości 1050 metrów.

Podczas prób sprawnościowych będzie można na niej w bezpiecznych warunkach lepiej poznać sportowe możliwości swojego auta, podszkolić własne umiejętności oraz czerpać mnóstwo radości w wyścigowej jazdy na torze.

W trakcie GR ZLOT-u miłośnicy japońskiej motoryzacji będą mogli także aktywnie spędzić czas w otoczeniu innych entuzjastów aut marki TOYOTA i wymienić się z nimi doświadczeniami.

Park maszyn będzie otwarty dla każdego, kto będzie chciał pochwalić się swoją Toyotą lub obejrzeć na żywo liczne sportowe modele marki, zarówno te historyczne, youngtimery, jak i przedstawicieli najnowszej linii GAZOO Racing.

Miejsce GR ZLOT-u:
MotoPark Toruń
Ul. Ignacego Łukasiewicza 66
87-100 Toruń
Współrzędne GPS :
53°01'13.6"N 18°33'00.3"E

Termin GR ZLOT-u:
16.09.2023 (SOBOTA)

Program GR ZLOT-u:
9:00 - otwarcie bram
9:00-9:45 - odbiór administracyjny, przydzielenie numerów startowych
9:30 – odprawa uczestników
9:45 – przejazd zapoznawczy
10:00-16:00 – próby sprawnościowe, planowane 3 sesje (w zależności od liczebności startujących i czasu prób) oraz jazdy wolne
16:00 – zakończenie zlotu na torze - dalsza część imprezy w hotelu, a tam ogłoszenie wyników, ceremonia wręczenia nagród oraz oficjalne zakończenie Zlotu.

Koszt udziału w próbach sprawnościowych podczas GR ZLOT-u:
Osoby posiadające status Klubowicza Celica-Club Poland- 250zł,
Osoby posiadające status Miłośnika Celica-Club Poland - 270zł,
Osoby posiadające status użytkownika na forum Celica-Club Poland i inne osoby - 350zł

Zapisy na GR ZLOT:
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w próbach sprawnościowych podczas GR ZLOT-u powinny zarejestrować się na forum Celica-Club Poland >>> http://celica-club.org.pl/ i zgłosić się poprzez forum (zakładka "ZLOTY") do wrześniowej edycji GR ZLOT.

Do udziału w imprezie GR ZLOT dopuszczone są wyłącznie auta marki TOYOTA.

Regulamin i szczegóły dot. udziału we wrześniowej edycji GR ZLOT można znaleźć na forum Celica-Club Poland >>> http://celica-club.org.pl/

Pytania związane z udziałem w GR ZLOT można przesyłać na adres e-mail >>> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia na MotoPark Toruń!

  >>> Więcej informacji ze świata TOYOTA GAZOO Racing