GR News
GR News
GR News
Odkryj potencjał Toyoty GR Yaris z Toyota Gazoo Racing Driving Experience

 

Odkryj potencjał Toyoty GR Yaris z Toyota Gazoo Racing Driving Experience

Wystartował cykl szkoleń Toyota Gazoo Racing Driving Experience dla kierowców, którzy chcą nie tylko poprawić swoje umiejętności, ale i dowiedzieć się, na co stać Toyotę GR Yaris w ekstremalnych warunkach.

TGR Driving Experience to seria oficjalnych imprez szkoleniowych organizowanych przez Toyota Gazoo Racing Europe. W 2022 roku pełne niesamowitych atrakcji imprezy będą odbywały się Finlandii, ale rok później flotach 10 GR Yarisów może być wykorzystywana w innych częściach Europy.

TGR Driving Experience to wyjątkowy kurs doskonalenia techniki jazdy. Wszystkie zajęcia odbywają się z wykorzystaniem Toyoty GR Yaris, a kurs ma dwie odsłony - zimową oraz letnią.

TGR Winter Experience odbywa się za kołem podbiegunowym, w Rovaniemi, stolicy Laponii. Na uczestników czekają trzy tory, na których sprawdzone będą ich umiejętności panowania nad autem i driftowania, dwie pełne nitki (wyścigowa i rajdowa), a także 65-centymetrowa pokrywa śnieżna i średnia temperatura wynosząca -6 stopni Celsjusza. Koszt takiej zimowej przygody (zajęcia odbywają się w marcu) to 1400 euro, który obejmuje szkolenia teoretyczne i praktyczne, całodzienne wyżywienie, przejazd do i z Rovaniemi, a także gadżety Gazoo Racing.

TGR Circuit Experience to letnia odsłona szkolenia. Uczestnicy będą doskonalić technikę jazdy na torze Ahvenisto w południowej Finlandii, gdzie dowiedzą się, jak wykorzystać optymalnie potencjał GR Yarisa na asfalcie. Koszt letniego kursu to 830 euro, a treningi będą się odbywać się w lipcu i sierpniu.

Więcej informacji o Toyota Gazoo Racing Driving Experience ⇒ www.tgr-drivingexperience.com