GR News
GR News
GR News
Zapraszamy na GR ZLOT 2022 - Tor Poznań 30 kwietnia!

 

Zapraszamy na GR ZLOT 2022 - Tor Poznań 30 kwietnia!

Mocne otwarcie sezonu dla miłośników sportowych aut marki TOYOTA! Już 30 kwietnia największy obiekt motorsportowy w Polsce - TOR POZNAŃ będzie gościł nie tylko 1. rundę TOYOTA GR CUP, ale także GR ZLOT - otwarty zlot dla wszystkich użytkownik samochodów Toyoty, w szczególności z serii GRMN i GR.

GR ZLOT czeka na sportowe TOYOTY
Sportowy hot-hatch, 2-drzwiowe coupe, gran turismo, czy po prostu usportowiony miejski hatchback, te i pozostałe samochody spotkają się już 30 kwietnia na Torze Poznań podczas GR ZLOT-u

Uczestnicy GR ZLOT będą mieli okazję aktywnie spędzić czas w otoczeniu innych entuzjastów aut marki TOYOTA i wymienić się z nimi doświadczeniami.

Zgłoszenia do udziału w GR ZLOT przyjmuje organizator imprezy RACE DAY - www.raceday.pl 

Koszt udziału w GR ZLOT wynosi 100 PLN od jednego samochodu marki TOYOTA. Uczestnicy GR ZLOT nie będą brali udziału w jazdach sportowych po nitce toru. Osoby dodatkowo zainteresowane sprawdzeniem siebie i swojego samochodu na profesjonalnym torze wyścigowym powinny zgłosić się do 1. rundy TOYOTA GR CUP podczas imprezy RACE DAY - www.raceday.pl 

Trzy razy TOYOTA na TORZE POZNAŃ
W tym sezonie TOYOTA GAZOO Racing Polska, we współpracy z popularnymi cyklami zawodów typu track day - Interia Drive Cup oraz Inter Cars Tuning Race Day, postanowiła dać okazję do sportowego i bezpiecznego wykorzystania swoich aut przez miłośników sportowych aut marki TOYOTA, powołując TOYOTA GR CUP. Po raz pierwszy w Polsce fani sportowych aut Toyoty będą mogli spotkać się na torze i ścigać w specjalnie przygotowanym dla nich cyklu. Jest to nowa seria w kalendarzu imprez motorsportowych, podczas której kierowcy będą mogli dobrze się bawić i dowiedzieć, na co ich stać w ekstremalnych warunkach.

Sportowy obiekt, znajdujący się w sercu Wielkopolski, od lat gości także wyścigowy markowy puchar TOYOTA RACING CUP, w którym na równych zasadach walczą ze sobą o mistrzostwo Polski zarówno początkujący, jak i doświadczeni zawodnicy. W tym roku także nie zabraknie wyścigowych aut Toyoty na torze, a obok bardzo przystępnych budżetowo i dających mnóstwo frajdy z jazdy Celik, będziemy mogli zobaczyć zupełnie nowe auta, bo puchar otworzył swoje drzwi dla wszystkich wyścigowej japońskiej marki. Tak więc wzorem popularnych wyścigowych serii z Wielkiej Brytanii, czy Francji, będzie można podziwiać rozmaite wyścigowe konstrukcje od Toyoty Aygo, po np. popularną Corollę różnych generacji, czy kultowy model MR2.